Recenze Evolve Infinity
3D multimediální Full HD centrum

Recenze na českém internetu v kategorii elektro | NEJ-RECENZE

 

 
 

Recenze Evolve Infinity - 3D multimediální Full HD centrum

Multimediální přehrávače společnosti Evolve patří mezi vyhledávané výrobky, které se na českém trhu prosadili zejména díky příznivé ceně a vyhovující kvalitě. V následující části vám multimediální centrum Evolve Infinity s podporou přehrávání 3D filmů blíže představíme včetně odkazů na recenze a e-shopy.

Recenze Evolve Infinity - 3D multimediální Full HD centrum

Zcela nový přehrávač Evolve Infinity (HMC-IF3D) patří mezi novou generaci multimediálních center (MMC) založených na nejnovějším chipsetu Realtek 1186DD, které jsou vybaveny nativní podporou pro přehrávání 3D filmů, kde oproti starším modelům přinášejí nové MMC nejen vyšší výkon, ale především podporu přehrávání Blu-Ray ISO 3D filmů (bez interní Blu-Ray mechaniky). K přehrání 3D pořadů musíte být, ale vybaveni 3D televizí a to včetně 3D brýlí. Samotné multimediální centrum Evolve Infinity je připraveno pro připojení k Full HD televizi a kromě přehrávání velkého množství video formátů společně s titulky umožní poslouchat hudbu, prohlížet fotografie nebo používat internet.

Fotografie recenzovaného multimediálního centra Evolve Infinity

 

Recenze Evolve Infinity - 3D multimediální Full HD centrum

Recenze Evolve Infinity - 3D multimediální Full HD centrum

Recenze Evolve Infinity - 3D multimediální Full HD centrum

Recenze Evolve Infinity - 3D multimediální Full HD centrum

 

Na fotografiích najdete 3D multimediální Full HD centrum Evolve Infinity (zleva): přední a zadní pohled na MMC, celkový design s ovladačem, volitelné příslušenství (Wi-Fi, klávesnice, myš) a vzhled menu.

Základní technické parametry přehrávače Evolve Infinity (model HMC-IF3D)

 

• Podporované video
• Podporované kodeky
• Podpora titulků
• Podporované audio
• Audio dekodéry
• Prohlížení fotografií
• Síťové služby
• Načítání dat
• Konektory
• Hardware
• Rozměry a hmotnost
• Podobné modely
• Dodávané příslušenství
• Podporované příslušenství
• Funkce přehrávače

MKV, AVI, DivX, MPEG, MP4, MOV, WMV, 3GP, VOB, DVD/BD-ISO...
H.264 BP@L3, MP@L4.1, Xvid, WMV9, RM/RMVB8/9/10, HD MPEG2...
české filmové titulky SRT, SUB, SMI, SSA, IDX / SUB
hudební formáty MP3, WMA, AAC, RM, OGG Vorbis, FLAC + playlisty
stereo, Dolby Digital AC3 5.1 / 7.1 / TrueHD / DTS , AAC 7.1
fotografie ve formátu JPG, HD JPEG, BMP, GIF, TIFF + slideshow
NAS, UPnP, SAMBA, DLNA DMR, BitTorrent, internetový prohlížeč...
interní 3.5" Serial ATA, USB, paměťová karta SD/SDHC, síťový disk
USB 2.0 / 3.0, HDMI 1.4, kompozitní video, CINCH, optické audio, LAN
čipset Realtek 1186DD (750 MHz), operační paměť 512 MB DDR3
21 x 6.5 x 15.5 cm, hmotnost 730 gramů (bez pevného disku)
Evolve Blade DualCorder HD, Evolve Solaris (Android), Evolve Blade 2
dálkový ovladač, napáječ, audio / video kabel, uživatelský manuál
Evolve Wi-Fi modul HMC-IF3D-WFD, bezdrátový set klávesnice a myš
multimediální přehrávač audio / video, USB, Wi-Fi, SDHC, YouTube XL, internet, internetová rádia, titulky s diakritikou, interní / externí HDD...

Shrnutí hodnocení MMC Evolve Infinity na základě recenzí

Postačí pouze letmý pohled na multimediální centrum (MMC) Evolve Infinity, abyste zjistili, že se jedná o malý sympatický přístroj v černém provedení ve stylu piano black, který vám vedle vaší plazma nebo LCD televize nebude dělat ostudu. Na čelní straně MMC Evolve Infinity je umístěno samotné tlačítko s kontrolkou napájení (bohužel zde nenajdete informační displej, který by se hodil např. při přehrávání hudby bez spuštěné TV), na pravém boku Full HD přehrávače najdete slot pro paměťové karty MMC, SD, SDHC nebo dva USB porty 2.0 a jeden port USB 3.0. Nejzajímavější a nejdůležitější je samozřejmě zadní strana multimediálního centra Evolve Infinity, kde se nachází konektory pro stereo audio výstup A/V, digitální optický a digitální koaxiální výstup, kompozitní video výstup, komponentní video výstup Y/Pb/Pr, HDMI ve verzi 1.4 (High Definition 1080p) a Gigabitový síťový adaptér (RJ-45 LAN). Uvnitř multimediálního přehrávače Evolve Infinity můžete umístit 3.5" Serial ATA HDD do kapacity 3TB nebo pro načítání dat (film, fotografie, hudba) můžete použít USB disk případně síťový disk.

Multimediální centrum Evolve Infinity umí kromě klasického přehrávání filmů, hudby a fotografií využívat internetové služby jako YouTube XL, Picassa, Flicker a mnohé další nebo surfovat po internetu pomocí interního prohlížeče s podporou HTML 5 přímo na obrazovce vaší televize bez nutnosti počítače.

+ podpora mnoha kodeků
+ přehrává 3D BD ISO
+ poměrně tichý provoz

 

- nemá informační displej

Nové Evolve Infinity patří mezi moderní multimediální centra schopné přehrávat Full HD obraz včetně podpory 3D filmů. Pokud přehrávač Evolve Infinity propojíte s aktivními reproduktory domácího kina a moderní plazma nebo LCD televizí nabídne vám vynikající obraz a zvuk pro pohodlné sledování filmů ve vašem obýváku. Je možné dokoupit i bezdrátový set klávesnice a myši nebo Wi-Fi modul pro domácí síť.

Odkazy na e-shopy a recenze s přehrávačem Evolve Infinity

 

E-shopy:

Odkazy na e-shopy dostupné na českém trhu, které nabízejí vybraný produkt z tohoto článku (Evolve Infinity) za zajímavou cenu:

Evolve Infinity - e-shop | alza.cz

 

Recenze:

Přímé odkazy na kvalitní recenze dostupné na českém internetu, kde najdete recenzi k produktu z našeho článku (Evolve Infinity):

Evolve Infinity - plusy / mínusy | plumi.cz
Evolve Infinity - uživatelské recenze | heureka.cz

 

 

 

Diskuse ke článku: Recenze Evolve Infinity - 3D multimediální Full HD centrum

[1] Adam, Plzeň napsal...

Než jsem koupil Evolve Infinity vybíral jsem z Xtreamer Prodigy a Umax eGreat EG-R200S (oba umí nativně 3D), ale protože používají Android, který ve finále způsobuje víc škody než užitku, zvolil jsem Evolve. Během několika dnů jsem vyzkoušel několik HDD i Flash disků a nenarazil na žádný problém.

[2] Martin, Praha napsal...

Xtreamer Prodigy byl také můj favorit, ale po přečtení několika diskusí, kde uživatelé zmiňovali časté problémy se smazaným obsahem HDD jsem raději koupil Evolve Infinity. Zatím jsem nenarazil na žádný problém a spokojen jsem i s dálkovým ovladačem. Nejvíc oceňuji dobře zvolené písmo, které je čitelné i ze vzdálenosti 3 metrů, příjemné menu nebo tichý chod a hlavně perfektní 3D obraz.

 

Přidat komentář do diskuse:

Pravidla pro přidávání komentářů do diskuse na téma "Recenze Evolve Infinity - 3D multimediální Full HD centrum":
Dodržujte diakritiku, nevkládejte HTML značky a nepište prosím komentáře, které přímo nesouvisí s článkem nebo recenzí. Upozorňujeme, že diskuse je moderovaná a všechny komentáře podléhají schválení.

 

VYBÍRÁME NEJLEPŠÍ RECENZE

 

Stránky NEJ-RECENZE.cz nabízejí odkazy na dostupné recenze vybraných produktů (převážně z oblasti výpočetní techniky nebo spotřební elektroniky) na českém internetu a snaží se vám ušetřit čas při jejich hledání.

Testy a recenze chytrých hodinek
Testy a recenze fitness náramků
Testy a recenze čteček knih
Testy a recenze chytrých televizí

 
   

SPONZOROVANÉ ODKAZY

 
 
   

DALŠÍ RECENZE

 

Další recenze a testy související s kategorií elektro, které by vás mohli zajímat:

Recenze 3D televize Samsung - 3D LED TV
Recenze LED, LCD a plazmové - televize
Recenze 3D televize - třetí rozměr zábavy
Recenze LG BD670 - 3D Blu-ray přehrávač
Recenze Kindle Paperwhite - čtečka knih
Recenze Onkyo HTX-22HDX - reproduktory

Vybíráme náhodně ze seznamu recenzí z různých kategorií webu NEJ-RECENZE:

Recenze Nokia 500 - levný smartphone
Recenze HTC EVO 3D - výkonný 3D telefon
Recenze Asus Transformer Prime - tablet
Recenze LED hodinky - binární hodinky

 
   

DOPORUČUJEME

 

Reklama na webu NEJ-RECENZE.cz

 
   

AKTUÁLNÍ CENA V ČESKÝCH E-SHOPECH

 
v e-shopech
od
(Zdroj: Heureka.cz)
 
   

JAK PŘIDAT ODKAZ NA VAŠI RECENZI

 

Napsali jste zajímavou nebo odbornou recenzi na tento produkt (Evolve Infinity) a nenašli jste odkaz vaší recenze na našich stránkách?
Sami se neustále snažíme pro naše čtenáře vyhledávat vhodné recenze, ale právě tu vaši jsme mohli přehlédnout. Kontaktujte nás, rádi zveřejníme odkazy na kvalitní české recenze.

 
   

UŽITEČNÉ ODKAZY

 

Odkazy na zajímavé stránky, které nemusejí přímo souviset s tématem tohoto článku:

• Hledáte vhodný dárek k narozeninám, ke svátku, k výročí, na Vánoce či jiné příležitosti pro členy rodiny nebo blízké přátele? Velmi jednoduše prozkoumejte doporučené tipy a nápady na nejlepší dárky a splňte všechna přání svých nejbližších. Prohlédněte si oblíbené tipy na dárky pro ženy, zajímavé tipy na dárky pro muže a osvědčené tipy na dárky pro děti, kterými uděláte radost svým nejbližším.

• Připravte se na nové digitální televizní vysílání ve standardu DVB-T2 s kódováním HEVC (H.265), které se v ČR od roku 2020 připravuje ke spuštění. Abyste i nadále mohli sledovat bezplatné pozemní vysílání s řadou oblíbených českých TV stanic přes běžnou anténu (interní, venkovní, STA...), musíte být vybaveni přijímačem s DVB-T2 tunerem.

• Užijte si bohatou digitální zábavu během sledování televize přes internet, kterou si jednoduše vychutnáte na cestách nebo v pohodlí domova. S internetovou televizí máte přístup k široké nabídce českých a slovenských TV kanálů, které díky řadě pokročilých funkcí můžete sledovat i zpětně po jejich odvysílání. Využijte srovnání IPTV poskytovatelů a vyberte si nejlepší online televizní službu vhodnou do každé moderní domácnosti.

• Jestliže nemáte dostatečně stabilní a rychlé internetové připojení, pak můžete TV vysílání sledovat přes klasickou satelitní televizi, která nabízí dostatek českých, slovenských, ale také zahraničních TV stanic, které si snadno užijete v atraktivní HD kvalitě. Výhodou televize přes satelit je snadná dostupnost kdekoliv na území ČR. Využijte srovnání satelitních operátorů a vyberte pro sebe nejlepší nabídku na trhu.

• Nenašli jste, co jste hledali? Prohlédněte si zároveň recenze spotřební elektroniky na našem webu s mobily, fotoaparáty, čtečkami knih a další každodenní technikou. Máme pro vás připraveny nejnovější recenze elektroniky, která je pak běžně k dostání na českém trhu. Kromě toho lze porovnat jednotlivé produkty mezi sebou a vybrat pro sebe ten nejlepší.

 
   

 
 

MENU NEJ-RECENZE

 

Auto moto
Dům a zahrada
Elektro
E-shopy
Foto

Hračky a hry
Kosmetika
Počítače
Telefony
Zdraví a sport

Ostatní

Novinky
Archiv recenzí
O projektu
Mapa webu
Podpora webu

Poznámka | Některé uveřejněné fotografie ve článku o recenzích mají pouze ilustrativní charakter a společně s použitými jmény firem nebo jejich produktů a značek mohou být ochrannou známkou odpovídajících vlastníků.

 

Copyright © 2010 - NEJ-RECENZE.cz - všechna práva vyhrazena | Provozovatel hostingu: Autolepky.cz | Webdesign a SEO © 2010 MK